مشاوره و خرید

0۹۱۲۱۱۱۰۰۹۹

بهترین تولید کننده فروسیلیس

بهترین تولید کننده فروسیلیس

بهترین تولید کنندگان فروسیلیس در ایران کارخانجات و شرکت‌هایی هستند که بالاترین سطح دانش و تکنولوژی ساخت فروآلیاژها را در حال حاضر ایران دارا هستند. البته تجربه عرضه فروآلیاژها و کیفیت محصول تولید شده هم در انتخاب بهترین تولید کننده فروسیلیس مورد توجه است.

فرو سیلیس مهم‌ترین فرو آلیاژی است که در ساخت فولاد کاربرد دارد. بهترین عرضه کنندگان این محصول در ایران غرفه داران و‌ نمایندگان ایرانی انواع نمایشگاه‌های داخلی و بین المللی هستند. در ادامه 5 مورد از سرآمد ترین شرکت‌های تولید کننده فروسیلیس را به همراه اطلاعات شرکت، معرفی کرده‌ایم.

 

 

تولید کننده فروآلیاژ ایران

این شرکت از سال 1365 فعالیت خود را در عرضه تولید فروآلیاژها آغاز کرده و اکنون یکی از تولید کنندگان برتر فروسیلیس در ایران است. این شرکت توانسته درصد خوبی از نیاز داخلی به فروسیلیس را تامین کرده و از خروج ارز زیادی از کشور جلوگیری کند.

 

  • آدرس: تهران، تهران، چهارراه فرمانيه، نارنجستان هشتم، پلاك ۲۳، ساختمان پارك سنتر
  • تلفن: ۰۲۱۷۱۷۳۴۰۰۰

گروه تولید فروسیلیس و فروآلیاژ تام

گروه صنعتی تام توانسته با بهره‌گیری از دانش روز دنیا امروز به سطحی برسد که فرو آلیاژ سیلیس را در ایران تولید کند. کارخانجات تولید فروسیلیس تام یکی از مراکز مناسب تولید آلیاژ فروسیلیس در ایران است. آن‌ها فعالیت خود را. از سال 1378 آغاز کرده‌اند و در این مدت به خوبی توانسته‌اند انواع محصولات صنعتی از جمله فروسیلیس را تولید کنند. قیمت تمام شده این محصولات مناسب است و تولیدات از کیفیت مناسبی برخوردار هستند.

  • آدرس: تهران، تهران، ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، ابتدای دانشور شرقی، پلاک 26
  • تلفن: ۸۸۶۱۷۰۷۲۰۲۱

 

شرکت تولید فروآلیاژ کاویان

یکی از شرکت‌های پیشگام ایرانی در زمینه تولید فروسیلیس، کمپانی کاویان است که توانسته انتظارات بازار را به خوبی برآورده کند و با نیاز سنگی مناسب، محصولات خوبی را به بازار عرضه کند. این شرکت عمده فعالیت‌های صنعتی خود را در حوزه تولید فروسیلیس از سال 1388 آغاز کرده است.

سابقه شرکت کاویان در تولیدات فروالیاژی قابل توجه است. شرکت کاویان ابتدا فروسیلیکومنگنز را تولید می‌کرد و سپس با شناخت پتانسیل‌ها به تولید فروسیلیس و محصولات دیگر روی آورد. همکاری این شرکت با راه سازی کشور نقطه عطفی در سوابق آن است.

 

  • آدرس: تهران، تهران، پاسداران، خیابان پایدارفرد، مقابل بوستان سوم، پلاک ۵، ساختمان پارسه
  • تلفن: ۰۲۱۲۶۳۷۳۷۰۰

 

کارخانه تولید فروسیلیس اکسیژن

به باور برخی افراد بهترین تولید کننده فروسیلیس در ایران کارخانجات اکسیژن است. این کارخانه علاوه بر فروسیلیس انواع دیگر فروآلیاژها را هم تولید می‌کند. برخلاف موارد معرفی شده قبلی است شرکت در اصفهان واقع است و سابقه خوبی در تولید محصولات شیمیایی مختلف مثل فروآلیاژ هایی مثل فروسیلیس دارد. سابقه 25 ساله این شرکت در تولید این محصولات کمک کرده تا کیفیت محصولات با سرعت خوبی رو به رشد باشد.

این شرکت توانایی تولید نوع خاصی از فروسیلیس را دارد که دارای 74% سیلیسیم و تقریبا 2% آلومینیم است. خوشبختانه مهندسان این شرکت دانش خوبی راجع به پروسه ساخت فروسیلیس دارند.

  • آدرس: اصفهان، خیابان شیخ صدوق جنوبی، ابتدای خیابان پنجم، شماره ۵۸۱، طبقه ۲
  • تلفن: ۰۳۱۳۶۶۸۶۶۱۸

 

شرکت تولید کننده فروسیلیس هامون

یکی دیگر از موارد در لیست بهترین تولید کننده فروسیلیس در ایران، شرکت هامون است که در استان اصفهان و شهرستان کاشان (نزدیکی اردستان) واقع است. این شرکت یکی از بهترین تولید کنندگان انواع فروالیاژ است و همواره در نمایشگاه‌های مختلف نماینده لایقی بوده است.

این شرکت به نسبت شرکت نوپا و جدیدی است که از سال 1392 عمده فعالیت خود را آغاز کرده است و از آن زمان تا بحال همواره در صدد به روز نگهداشتن دانش خود در زمینه ساخت فروآلیاژ بوده است.شرکت هامون توانست به بهره‌گیری از توان مهندسان جوان و کاربلد خود طی مدت 2 سال طراحی، تولید و نصب انواع تجهیزات مربوط به صنایع مختلف را انجام دهد. به همین دلیل این شرکت توانسته نیاز بخش بزرگی از بازار را برطرف کند. کیفیت بالای تولیدات و خط تولید مناسب با دستگاه‌های به روز از مهم‌ترین نقاط قوت شرکت هامون محسوب می‌شود.

 

  • آدرس: كاشان، كيلومتر ۱۴ جاده اردستان، ابتدای بلوار هامون
  • تلفن: ۰۳۱۵۵۵۴۸۸۲۰

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *