مشاوره و خرید

0۹۱۲۱۱۱۰۰۹۹

تولید کننده فروآلیاژ

تولید کننده فروآلیاژ

در حال حاضر شرکت‌های زیادی هستند که در ایران و سراسر جهان به عنوان واحد‌های تولید کننده فروآلیاژ فعالیت دارند. در این مقاله قصد داریم تا به 10 مورد از بهترین شرکت‌های عرضه کننده فروآلیاژ در ایران اشاره کنیم. این شرکت‌ها بهترین گزینه‌های برای تهیه فروآلیاژ هستند.‌

تولید کردن محصولات صنعتی مهم از جمله فروآلیاژ نیاز به مهندسان کاربلد، ماشین آلات پیشرفته، اطلاع از دانش روز دنیا در شکل دادن فرایند تولید فروآلیاژ و تجربه کافی در تولید این مواد دارد. شرکت‌هایی که در ادامه معرفی می‌کنیم توانسته‌اند گام‌های محکمی در این زمینه بردارند و حتی در عرصه‌های بین المللی هم حرفی برای گفتن داشته باشند.

 

شرکت فروآلیاژ شادگان

یکی از بهترین شرکت‌هایی که در گروه بهترین واحد‌های تولید کننده فروآلیاژ قرار دارد، شرکت فروآلیاژ شادگان است. این شرکت با وجود تحریم‌ها و مشکلات پیش رو از لحاظ تامین آب، انرژی و… توانسته عملکرد خوبی داشته باشد و تا حد زیادی انتظارات را برآورده کند. همانطور که از نام آن پیداست، این شرکت در شادگان استان خوزستان واقع است.

 

شرکت فروآلیاژ تام

اگر در زمینه استفاده از محصولات صنعتی از جمله فروآلیاژها سابقه داشته باشید، بدون شک گروه صنعتی تام را به عنوان یک تولید کننده فروآلیاژ می‌شناسید. گروه تولیدی صنعتی تام به خوبی توانسته کیفیت مورد نظر بازار را برای فروآلیاژها و دیگر تولیدات صنعتی بسازد. درواقع تخصص آن.هت در تولید انواع فرآورده‌های کربنی با مصارف صنعتی است که فروآلیاژها هم در همین دسته قرار می‌گیرند. این گروه صنعتی همواره نیاز سازمان‌ها و واحد‌های بسیاری را برآورده کرده است. کارخانجات تام در تهران واقع است و به حد توان استانداردهای مختلف را برای تولید انواع فروآلیاژها رعایت می‌کند.

 

 

شرکت فروآلیاژ اشتهارد

شرکت تولید کننده فروآلیاژ اشتهارد توانسته با در نظر گرفتن نیاز بازار و حجم مورد نیاز برای پروژه‌های مختلف راه سازی، عمرانی، فولاد سازی و… اقدام به تولید فروآلیاژ های مختلف نموده است. کیفیت فروآلیاژ های تولیدی شرکت اشتهارد در حد استاندارد قرار دارد.

 

فروآلیاژ ماد

کارخانجات ماد به عنوان تولید کننده فروآلیاژ به صورت تخصصی شناخته می‌شوند. این شرکت توانسته با راندمان بالا انواع مختلف فروآلیاژها را تولید کند. از جمله محصولات تولیدی این شرکت: فروسیلیس، فرومنگنز، فروکروم، فروتینان، فروسیلیکو منگنز و… هستند. تمامی انواع فروآلیاژها کاربردهای مختلف صنعتی دارند که مهم‌ترین آن‌ها در صنایع فولاد سازی است. به جهت ماهیت شیمیایی متفاوت فروآلیاژها هرکدام از آن‌ها محل‌های استفاده منحصر به فردی نیز دارند.

 

شرکت فرو آلیاژ سمنان

شرکت فروآلیاژ سمنان یکی دیگر از شرکت‌های به نسبت نوپایی است که در زمینه تولید فروآلیاژ فعالیت دارد. نکته مهم راجع به این شرکت این است که آن‌ها با توجه به شناخت پتانسیل‌ها و امکانات شرکت، عمده فعالیت خود را در زمینه تولید فروسیلیس مرغوب متمرکز کرده آمد که یکی از پرمصرف ترین فروآلیاژ هایی است که در پروژه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

شرکت گلاب سرخ

شرکت گلاب سرخ تولید کننده فروآلیاژ است و توانسته با عرضه فروآلیاژ با کیفیت خوب و قسمت به صرفه، رضایت مشتریان مختلف را به خود جلب کند. این شرکت در استان مرکزی و شهرستان ساوه قرار دارد. یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت بالای این واحد تولیدی، برخورداری از پشتیبانی سرمایه گذاران خارجی است. شرکت گلاب سرخ ساوه در زمینه تولید انواع محصولات بر پایه فلزات اساسی از جمله فروآلیاژ هایی مثل فروسیلیس، فروسیلیکو منگنز و… فعالیت دارد.

 

شرکت آذرخش همدان

شرکت آذرخش همدان از ماشین آلات پیشرفته‌ای برخوردار است که باعث می‌شود علاوه بر ارائه فروآلیاژ با کیفیت بالا، آسیب زیست محیطی کمتری به واسطه انجام واکنشات به محیط زیست وارد شود. آذرخش همدان فعالیت خود را در زمینه تولید فروآلیاژ در گرید‌های مختلف انجام می‌دهد‌. این شرکت حجم خوبی صادرات فروآلیاژ به کشورهای اطراف را در کارنامه خود دارد.

 

شرکت فروسیلیس خمین

فروسیلیس خمین یک شرکت دانش بنیان تولید کننده فروآلیاژ است که در این زمینه فعالیت دارد. این شرکت توانسته استانداردهای موجود را در سطح بین المللی رعایت کند. قیمت به صرفه و کیفیت خوب یکی دیگر از نقاط قوت این شرکت است.

 

شرکت فروسیلیس ایران

یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های ایرانی در حوزه تولید فروآلیاژها است. این شرکت توانسته با بهره‌گیری از دانش روز دنیا و سابقه خود فروسیلیس، پودرهای میکروسیلیکا و دیگر محصولات صنعتی را تولید کند.

 

شرکت فروسیلیس غرب پارس

این شرکت هم تولید کننده فروآلیاژ است. این واحد تولیدی توسط هلدینگ توسعه معادن و صنایع پشتیبانی می‌شود. فروسیلیس غرب پارس عمده فعالیت خود را بر تولید فروسیلیس با کیفیت متمرکز کرده است و در این راه از دانش مهندسان ایرانی بهره گرفته است.

 

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *